Попередження про негоду!

Дата: 22.06.2018 15:45

Фото без описуДо уваги керівників органів місцевого самоврядування підприємств, установ, організацій та населення району

За Інформацією Українського гідрометеорологічного центру 22 червня 2018 року вночі у західній частині, вдень і в більшості північних та центральних областей грози, місцями град та шквали 17-22 м/с, у Карпатах та на Закарпатті сильні дощі, 23 червня вдень в окремих районах Житомирщини, Київщини, Вінниччини та Черкащини сильні зливи.

У місцях проходження сильних злив можливе формування значного місцевого стоку та утворення локальних селевих потоків, що може мати небезпечні наслідки.

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних Із ускладненням погодних умов, мінімізації їх негативних наслідків та оперативного реагування на них сектор з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації пропонує вжити відповідних заходів та забезпечити готовність сил до реагування у разі можливого ускладнення ситуації,  організації, у разі необхідності, очистки  дренажних систем для відновлення їх пропускної спроможності та безперешкодного стоку води.