6 червня – День журналіста

Дата: 05.06.2019 15:52

Фото без описуШановні журналісти району!

Районна рада та райдержадміністрація щиро вітають Вас із професійним святом!

Пристрасне, чесне слово журналіста не просто піднімає дух – воно зцілює у людях віру, вселяє надію та є неоціненною підтримкою на шляху якісних перемін у житті. Кожний з вас на своєму робочому місці творить історію сьогодення. Через багато років наші нащадки аналізуватимуть непростий час, у якому доводиться жити нашому поколінню, не лише із підручників, а й з газетних архівів.

Бажаємо вам завжди бути послідовними у служінні істині, утвердженню добра, злагоди і миру в суспільстві. Бажаємо здійснення нових творчих задумів, світлими нехай будуть помисли, щирими думки, правдивим і переконливим журналістське слово.