На Тальнівщині відбувся патріотично-мистецький проект «Армія з народом».

Дата: 14.05.2019 15:59

Фото без описуЗ 6 травня по 14 травня 2019 року розпочато перший етап Всеукраїнського патріотично-мистецького проекту «Армія з народом" за участю Заслуженого академічного Зразково-показового оркестру Збройних Сил України, на чолі з  начальником-художнім керівником, полковником Ігорем Биковським, фолькльорного гурту "СВЯТОВИД" та солістів: Галини Довбецької, Ольги Степанюк, Анни Лотиш, Сергія Пенковця та.

Мета цього проекту завдяки музиці, пісні та слову об’єднати всіх українців в єдину велику Козацьку родину, якій під силу витримати всі ті випробування, що випали на її долю та здобути якнайшвидше довгоочікувану Перемогу.

В першому етапі Всеукраїнського патріотично-мистецького проекту «Армія з народом» оркестр відвідав Черкаську область. Проект реалізовуватиметься протягом 2019 — 2020 років шляхом тематичних концертних виступів провідних військово-музичних колективів Збройних Сил України в усіх областях держави. Орієнтовно, за два роки учасники проекту проведуть близько 200 концертів.

Концертна програма, з якою артисти 13 травня відвідали місто Тальне, складалася з естрадних, джазових та військово-патріотичних творів.

Тальнівщина, на чолі з головою райдержадміністрації Валентиною Любомською, тепло зустрічала гостей.

- Висловлюємо щиру вдячність керівникам сільськогосподарських підприємств Людмилі Денисівні Кутовій і Руслану Лисенку від Тальнівської райдержадміністрації, районної ради, громадськості району та учасників оркестру за надану фінансову підтримку.