Запрошуємо на фестиваль "Аристократична Україна"

Дата: 11.07.2019 08:31

Фото без описуЗ метою відродження національних традицій України, розвитку культурної дипломатії між етносами й національними меншинами, що вважають своєю батьківщиною Україну та представниками народів, що проживають на території України 27 липня 2019 року з 12:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться третій Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів – етнофешншоу «Аристократична Україна».

Фестиваль «Аристократична Україна»  сприяє пізнанню етнографічної та культурної спадщини і досягнень регіонів України, популяризації етнічного одягу у молодіжному середовищі.

Під час фестивалю на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбуватиметься також і ярмарок-продаж робіт українських дизайнерів та народних майстринь. Участь у фестивалі та представлення власних виробів на ярмарку - безкоштовна.

До участі у фестивалі запрошуються всі бажаючі.