Вітання бухгалтерам з нагоди професійного свята

Дата: 16.07.2019 16:39

Фото без описуРанок шістнадцятого липня розпочався гарними привітання. Адже цього дня відзначають професійне свято бухгалтери.

З такої нагоди у залі засідань районної ради відбулося невеличке урочисте зібрання усіх фахівців бухгалтерської справи структурних підрозділів райдержадміністрації. А вирізняла їх жіноча чарівність, вагомий досвід та професіоналізм.

- Дорогі мої колеги, - вітаючи з професійним святом, звернулася голова райдержадміністрації Валентина Любомська, адже сама багато років присвятила бухгалтерській справі. – Нехай кожен ваш день буде сповнений не лише професійного зростання, а й гідного визнання вашої клопіткої праці.

З нагоди свята Валентина Любомська вручила Подяку райдержадміністрації та районної ради бухгалтеру централізованої бухгалтерії по обслуговуванню закладів освіти, які перебувають в управління відділу освіти, Ларисі Орел.

Сектор організаційно-інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації