28 липня – День хрещення Київської Русі

Дата: 26.07.2019 09:24

Дорогі жителі Тальнівщини!

Тальнівська районна державна адміністрація та районна рада щиро вітають вас із

величним святом - Хрещення Київської Русі. Днем нашої вищої духовної єдності.

Фото без описуЗатвердження в нашому народі християнства стало справжнім стрижнем, навколо якого сформувалася наша духовність, виховалися десятки поколінь, народ достойно ніс свої традиції, серед яких - повага до ближнього і любов до Бога.

У нинішні важкі для України часи мир - це те, чого хочуть люди у всіх регіонах України. Свята віра дає нам сьогодні сили пережити всі випробування, які випали нашому народові. Віра в Бога, духовну єдність народу України сьогодні допомагає об'єднати людей, протистоїть розпалюванню ворожнечі та ненависті в суспільстві. Саме з миром в Україну прийдуть процвітання і благополуччя.

У цей святковий день бажаємо милості Божої, духовного єднання людей і довгоочікуваного миру на нашій землі!