Програма особистісного та професійного розвитку молоді "Державотворець"

Дата: 20.08.2019 12:44

Фото без описуІз метою активізації молоді у процесах реформування держави Міністерство молоді та спорту України спільно з Українською академією лідерства за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» (SACCI) ініціюють проведення регіонального етапу програми особистісного та професійного розвитку молоді "Державотворець".

Метою зазначеної програми є ознайомлення молоді з публічною

адміністрацією та процесом державотворення, діяльністю засобів масової інформації, бізнесу та громадського сектору, її залучення до процесів розроблення, ухвалення управлінських рішень і контролю за їх виконанням.

Регіональний етап програми відбудеться з вересня по листопад 2019 року в м. Кропивницькому, м. Маріуполі, м. Дніпрі, м. Жовкві, м. Львові, м. Херсоні, м. Тернополі, м. Рівному, м. Умані, м. Острозі, м. Харкові, м. Ірпені, м. Сумах, м. Вінниці.

Контактна особа:

м. Умань Черкаської області