23 серпня – День Державного Прапора України

Дата: 22.08.2019 14:27

Фото без описуШановні тальнівчани!

Райдержадміністрація та районна рада тавітають вас із Днем Державного Прапора України!

З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати і здобутки. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу. А Державний Прапор – як символ свободи, єднання та  слави нашої країни – уособлює усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.

Дорогі тальнівчани! Бажаємо, щоб життя Ваше завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого прапора: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоровя, добробуту і щастя кожній родині.