24 серпня – День незалежності України

Дата: 22.08.2019 14:29

Шановні тальнівчани!

Райдержадміністрація та районна рада вітають вас із Днем незалежності України!

Незалежність стала надбанням довгого й тернистого шляху, який пройшов наш народ до самоутвердження, до здобуття свого права на свободу. Вона визначила майбутнє держави й українців як європейської нації, відкрила широкі можливості до духовного розвитку, економічного зростання й добробуту кожного громадянина.

Це не просто день народження держави. Це свято памяті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

З нагоди свята бажаємо Вам, шановні земляки, міцного здоров’я, родинного щастя, мирного неба над головою, злагоди й добробуту. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії та любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях. А день прийдешній нехай дарує всім світле почуття райості від усвіломлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому – Україна