Символ свободи і незалежності

Дата: 23.08.2019 16:07

Фото без описуСьогодні Тальнівщина разом з усією Україною відзначає День Державного Прапора.

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність, соборність та самостійність.

На центральній площі нашого міста відбулося урочисте підняття Державного Прапора за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, молоді.

Право винести Державний Прапор надано голові ГО „Спілка ветеранів та учасників АТО“ Василю Данилюку та голові ГО „Об'єднання бойових побратимів та волонтерів“ Андрію Цибульку.

Зазвучав Гімн України. Замайорів з новою силою над Тальним Прапор нашої держави.

Під цим прапором сьогодні наші бійці йдуть у двобій за справедливість, за мир на нашій землі, за чисте небо, за святу правду! Бо всі ми мріємо про велику й нездоланну державу «у сім’ї вольній, новій», як писав наш Кобзар - Тарас Шевченко та прагнемо зайняти достойне місце у сім’ї європейських народів.

Від найменших тальнівчан полинули у небо синьо-жовті кульки, як символ нових надій і віри у майбутнє…