Відбулася чергова сесія районної ради

Дата: 23.08.2019 16:10

Фото без опису23 серпня представники Тальнівської райдержадміністрації взяли участь у засіданні чергової тридцять четвертої сесії районної ради, яку провела депутат районної ради Валентина Сарана.

Перед початком роботи сесії вона привітала всіх з прийдешніми святами: Днем прапора та Днем Незалежності України, а також відзначила, що 29 серпня - сумна річниця Іловайської трагедії, під час якої загинув наш земляк Віталій Малиш. 28 серпня виповниться три роки, як загинув ще один захисник Василь Івченко. Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих воїнів за незалежність батьківщини.

Після цього перед присутніми виступила депутат районної ради Валентина Любомська. Вона зазначила, що 19 серпня Президент Володимир Зеленський звільнив голів 12 районних держадміністрацій у Черкаській області. До призначення нового очільника району його обов'язки виконуватиме  заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак.

Далі сесія розпочала роботу, згідно порядку денного.