9 жовтня – Всесвітній день пошти

Дата: 09.10.2019 08:15

Шановні працівники поштового зв’язку!

Щиро вітаємо вас із Всесвітнім днем пошти!

Забезпечуючи надійний зв’язок між селами, містами, країнами, континентами, Ви об’єднуєте людей, розділених тисячами кілометрів. Ваша глибока відданість своїй справі, високий професіоналізм, оперативність і відповідальність є запорукою розвитку поштового зв’язку нашої держави.

Працівники пошти і надалі відіграватимуть важливу роль в оперативному інформуванні населення, працюватимуть над зміцненням мережі поштового зв’язку, поліпшенням якості роботи та культури обслуговування.

Приємно усвідомлювати, що в час мобільного зв’язку та Інтернету, поштовий зв’язок не втрачає свого значення, скорочуючи відстані і зберігаючи тепло людського спілкування, приваблюючи населення доступністю, традиційністю та надійністю.

Прийміть щиру вдячність за щоденну працю, терпіння і наполегливість у роботі, за те, що прокладаєте мости дружби між людьми, яких розділяє простір.

Щиро бажаємо вам вагомих професійних успіхів, реалізації планів, щастя, здоров’я і благополуччя.

заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак

голова районної ради Валентина Любомська