6 жовтня – День працівників освіти

Дата: 06.10.2019 15:47

Фото без описуШановні вчителі, працівникита ветерани освітянської ниви!

Щиро вітаємо Вас із  професійним святом –  Днем працівників освіти!

Для кожної людини, незалежно від її професійної діяльності, це свято є особливим, незабутнім. У пам’яті одразу виникає образ улюбленого вчителя, який був порадником, другом, вихователем, взірцем. Він наполегливо і лагідно вів нас дорогою знань, виховував почуття гідності, доброти, поваги, любові.

Символічно, що День працівника освіти ми святкуємо саме восени. Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і вчителі, дають нам неоціненні скарби людських якостей, які є такими важливими у житті.

Тож прийміть щиру вдячність за сумлінну і таку необхідну для нас працю, за Ваш ентузіазм і натхнення у роботі. Дозвольте, шановні освітяни, побажати Вам міцного здоров’я, щастя, оптимізму. Нехай у Ваших оселях панує  добро і достаток, у душах – тепло і щедрість, творчість і наснага. Миру і злагоди усім Вашим родинам.

Любомська В.О.,                                                                                                                 Півторак Т.О.,

голова районної ради                                                                                                     заступник голови