14 жовтня – День захисника України

Дата: 11.10.2019 13:09

Дорогі земляки! Шановні захисники України!

Фото без опису14 жовтня в день великого свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва ми відзначаємо День захисника України. Ця дата повертає нас до джерел історії українського воїнства, яке народжувалося на Запорізькій Січі. Незламний козацький дух та глибока віра віками формували витривалий характер українців, давали наснагу в боротьбі за свободу.

Низький уклін всім землякам, хто захищав цілісність і суверенітет нашої держави. Велика вдячність і повага всім, хто стоїть тепер в імя миру в Україні.

Сердечно бажаємо Вам міцного козацького здоров’я, щастя, життєвих гараздів, злагоди, миру і спокою! Нехай любов до рідного краю й людська шана надихають Вас на нові звершення у почесній і благородній справі служіння народові України!

заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак

голова районної ради Валентина Любомська