Подвигу героїв присвячений турнір з міні-футболу „Кубок Героїв АТО“

Дата: 13.10.2019 12:14

Подвигу героїв присвячений турнір з міні-футболу „Кубок Героїв АТО“

З нагоди відзначення Дня українського козацтва та Дня захисника України у районі проходили урочисті заходи.

Тальнівська районна збірна ветеранів та учасників АТО ФК «Граніт» продовжила боротьбу за «КУБОК ГЕРОЇВ АТО».

13 жовтня збірна ФК «Граніт» радо вітала в місті Тальне команду ветеранів та учасників АТО Лисянського, Маньківського та Звенигородського районів.

Організаторами заходу виступила ГО "Об'єднання бойових побратимів та волонтерів" в особі Андрія Цибулька і ГО «Спорт для всіх» в особі Людмили Острань.

Їх підтримали голова районної ради Валентина Любомська, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук, волонтери та побратими.

У напруженій боротьбі перемогу здобула команда Лисянського району. ІІ місце - команда Тальнівського району, ІІІ місце – команда Манківського району.

За підсумками турніру, учасники змагань отримали грамоти, медалі, а переможці – Кубок героїв АТО.

Нагадаємо, з ініціативи Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!" у 2015 році створено ефективну всеукраїнську програму психологічної та фізкультурно-оздоровчої реабілітації учасників антитерористичної операції – єдиний регулярний Чемпіонат «Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО на Кубок героїв АТО». На сьогодні близько трьох тисяч учасників бойових дій у 42 містах України проходять реабілітацію та адаптацію через футбол. Серед цих учасників і військовослужбовці – тальнівчани.

У Черкаській області саме Тальнівською районною збірною ветеранів та учасників АТО ФК «Граніт» було започоткавано даний футбольний матч. Військовослужбовці ФК «Граніт» завжди активно приймали участь та вже тричі здобували перемогу.

Наступний турнір відбудеться на території Лисянського району. Місце та час проведення буде повідомлено згодом.

Дякуємо футбольним командам ветеранів та учасників АТО за активну участь у грі!