Як у Чигирині відзначили День захисника, українського козацтва та Покрови

Дата: 16.10.2019 12:12

Як у Чигирині відзначили День захисника, українського козацтва та Покрови

Фото без описуВ обласних заходах взяла участь і делегація Тальнівського району на чолі із заступником голови райдержадміністрації Тетяною Півторак.

На обласному молодіжному фестивалі патріотичної пісні „Народ мій є, народ мій завжди буде» виступили народний  аматорський колектив „Джерела“, зразковий колектив „Свято“ Тальнівського РБК та вокальна студія „Співаночки“ Мошурівського СБК. Представники Заліської громади спільно зі своїм головою Сергієм Панченком були відзначені грамотою за участь в обласному фестивалі „Козацький куліш – 2019“.

Тальнівська райдержадміністрація висловлює вдячність колективам художньої самодіяльності, а також Заліській сільській громаді за достойне представлення району в обласних заходах.