Книга успіхів

Дата: 21.10.2019 10:44

Ця Книга успіхів зібрала близько 100 коротких історій про позитивні зміни у житті українських громад, які відбуваються завдяки децентралізаційній реформі. Жителі громад відчувають, як змінюється їх буденне життя – діти ходять до нових садочків та шкіл, ФАПи надають якісні медичні послуги, а у ЦНАПі можна отримати біометричні паспорти. Органи місцевого самоврядування впроваджують чимало новацій, щоб залучити інвестиції , покращити туристичний потенціал та розвинути місцеву інфраструктуру. Також великим успіхом громад стає діджиталізація як інструмент посилення взаємозв’язку між громадою, владою і бізнесом. Щиро сподіваюся, що ці історії стануть гарним прикладом децентралізації в дії для інших громад, а також продемонструють суспільству результативність реформи та її значимість для кожного українця.

Книга успіхів (скачати)