Руслан Чикало про забезпечення протезуванням учасників АТО/ООС

Дата: 23.10.2019 11:19

«Дотримуємося індивідуального підходу», – Руслан Чикало про забезпечення протезуванням учасників АТО/ООС

_DSC0166Кожен учасник АТО та ООС не залежно від рівня інвалідності за потреби може скористатися послугами з протезування. Вони надаються безкоштовно, а вартість протезу не обмежується певною сумою, каже директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало.

– Держава оплачує саме той протез, який потрібен конкретному постраждалому воїну, – наголосив посадовець. – За 2017-2019 роки нам вдалося забезпечити протезуванням, ортезуванням або іншими технічними засобами реабілітації 21 бійця. На обліку ж зараз у нас 33 особи. У цій роботі ми, як і в забезпеченні соціально-курортним оздоровленням, орієнтуємося саме на потреби конкретної особи. Тож можна сказати, що гроші ходять за людиною, а не навпаки.

Також в області надають послуги із зубного протезування. Так, цього року за кошти місцевого бюджету забезпечені пільговим зубопротезуванням 116 осіб на 229 тис. грн.