Моделювання мережі закладів культури у новому форматі

Дата: 05.11.2019 16:55

П'ятого листопада відбулася робоча нарада бібліотекарів району у форматі круглого столу на тему „ Моделювання мережі закладів культури у новому форматі у ході проведення реформ децентралізації“.

Розпочинаючи нараду, завідувач сектору культури райдержадміністрації Оксана Щербатюк поділилася з колегами напрацюваннями обласних заходів -  круглого столу „Бібліотека і громада – взаємодія у новому форматі“ та наради щодо роботи з моделюванням мережі надання публічних сервісів та послуг закладів культури.

Бібліотекарі району взяли активну участь в обговоренні, висловлювали власне бачення та пропозиції. У ході опрацювання поставлених завдань було розроблено алгоритм подальшої роботи з метою втілення сучасного формату діяльності бібліотечних закладів.