A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська Районна Державна Адміністрація

Перевірте наявність своїх земельних ділянок на Публічній кадастровій карті

Дата: 07.11.2019 14:29
Кількість переглядів: 2177

Фото без описуУвага! Держгеокадастр Черкаської області закликає власників та користувачів земельних ділянок перевірити наявність своїх земельних ділянок на Публічній кадастровій карті

 

        З метою виконання Указу Президента України від 22.07.2019 року № 542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству»,  Головне управління Держгеокадастру у Черкаській  області систематизує інформацію про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 01.01.2013 року  та посвідчене державними актами (договорами оренди) та відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру (ДЗК).

       Якщо відомості про земельну ділянку не внесені до ДЗК, то таку ділянку неможливо продати, подарувати, успадкувати, віддати в заставу, здійснити поділ або об’єднати, здати в оренду тощо. Саме тому, Держгеокадастр Черкаської області звертає увагу громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій на необхідність невідкладного внесення відомостей про земельні ділянки до ДЗК. Адже реєстрація земельних ділянок у ДЗК гарантує належний захист державою суб’єктів права власності і господарювання, ефективної протидії протиправному позбавленню власників їх прав, створення сприятливих умов для ведення бізнесу.     
        Внесення відомостей до ДЗК здійснюється на підставі затвердженої документації із землеустрою.

    Розробниками документації є юридичні особи, фізичні особи - підприємці, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та відповідають за якість робіт із землеустрою. Розробник документації від імені замовника вносить відомості до ДЗК. Тож заяву для реєстрації може сформувати інженер-землевпорядник за допомогою онлайн-сервісу, що значно зекономить час заявника.

         Відомості про земельні ділянки, що містяться в Державному земельному кадастрі України, є відкритими та опубліковані в мережі інтернет на веб-сторінці Публічна кадастрова карта (https://newmap.land.gov.ua).

         Для отримання більш детальної інформації щодо внесення відомостей про земельні ділянки до ДЗК пропонуємо звернутися до Відділу у Тальнівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області за адресою: м. Тальне, вул. Гагаріна, 38.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування