Очільники області вітали працівників культури та майстрів  народного мистецтва напередодні професійного свята дня

Дата: 08.11.2019 16:51

Фото без описуПочесні грамоти, подяки, дипломи, безліч вітальних слів та квітів. Усе – для працівників культурної галузі Черкащини, яких вітали очільники області напередодні професійного свята дня працівників культури та майстрів  народного мистецтва на урочистих заходах в Черкаській обласній філармонії.

Серед нагороджених є гідні діячі культури Тальнівщини.

Зі словами шани звернулися до фахівців культури голова обласної ради Анатолій Підгорний та голова облдержадміністрації Роман Боднар висловивши вдячність за важку, але надзвичайно благородну та важливу для суспільства працю. Водночас пан Роман зазначив, що обласна влада приділятиме максимум уваги для розвитку культурної галузі в області, аби молодь зростала освіченою та була дотичною до новітніх тенденцій.

Нагадаємо, Всеукраїнський день працівників культури  та майстрів народного мистецтва відзначають 9 листопада.

Бажаємо нагородженим і всім працівникам творчих здобутків, натхнення та здоров’я.