З нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 08.11.2019 17:16

Фото без описуСпоконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Славиться талантами і наша Тальнівщина.

У залі районної ради напередодні професійного свята відбулися урочистості. Працівників та ветеранів галузі культури вітали керівники району та міста, колеги, друзі, поціновувачі творчості та мистецтва.

Щира пісня, гарне слово, душевні побажання, квіти і яскраві емоції панували у затишній залі.

Кращі працівники були пошановані грамотами та подяками Черкаської обласної адміністрації та обласної ради, Департаменту культури та взаємозв'язків з громадскістю, Тальнівської райдержадміністрації та районної ради, Тальнівської міської ради.

Фото без описуПочесними грамотами Тальнівської районної державної адміністрації та Тальнівської районної ради

за високий професіоналізм і відданість справі, вагомий внесок у розвиток культури, аматорського мистецтва, збереження культурної спадщини Тальнівщини та з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагороджено:

Іщенко Аллу Георгіївну – керівника народного аматорського жіночого ансамблю ТАЛЬНІВЧАНКИТальнівського районного будинку культури;

Череватенко Руслану Сергіївну – художнього керівника Глибочківського сільського будинку культури;

Цуркана Богдана Вікторовича – методиста по інструментальному жанру та драмі Тальнівського районного будинку культури.

Оголошено Подяки Тальнівської районної державної адміністрації та Тальнівської районної ради

Фото без описуза багаторічну сумлінну працю в сфері культури, високий професіоналізм, збереження та популяризацію українського народного мистецтва та з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва:

Грабовій Людмилі Миколаївні – завідувачу Заліським сільським клубом;

Дімітровій Юлії Олександрівні -  учасниці народного аматорського вокального ансамблю ДЖЕРЕЛА“ Тальнівського районного будинку культури;

Катернозі Олені Володимирівні - учасниці народного аматорського жіночого ансамблю „ТАЛЬНІВЧАНКИ“  Тальнівського районного будинку культури;

Олійнику Миколі Захаровичу - учаснику народного аматорського хору ветеранів війни та праці „ХЛОПЦІ ОГО-ГО“ Тальнівського районного будинку культури;

Погосян Діані Михайлівні – вихованці вокально - інструментальної студії ВолоДар“ Тальнівського районного будинку культури;

Супруну Володимиру Леонідовичу -  учаснику народного аматорського ансамблю народної пісні ОРДАНА“ Тальнівського районного будинку культури;

Шишкову Олександру Сергійовичу -  учаснику народного аматорського духового оркестру СУРМИ ТАЛЬНІВЩИНИ“ Тальнівського районного будинку культури;

Ярмоленко Наталії Олександрівні - учаснику гурту Майданчаночка“  села Майданецьке.

Шановні працівники та ветерани галузі культури! Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Тальнівщину та Україну, примножуєте їхні успіхи і досягнення.

Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги!