Хвала рукам, що пахнуть хлібом!

Дата: 19.11.2019 15:03

Щороку у третю неділю листопада країна відзначає день сільських трудівників. Це світле свято всіх хліборобів, всіх працівників – аграріїв!

19 листопада з цієї нагоди у районному будинку культури відбулися урочистості.

Ветеранів та працівників сільського господарства привітали керівники району, сільськогосподарських спілок та установ.  Провели почесну місію нагородження кращих трудівників району.

Указом президента України „Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу Орденом княгині Ольги III ступеня нагороджено директора товариства "Надія", с. Лісове КІФУ Віру Олексіївну.

Почесними грамотами Черкаської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий  внесок у розвиток агропромислового комплексу Тальнівського району, активну участь у громадській і благодійній діяльності та з нагоди Дня працівників сільського господарства нагороджено:

Бойка Олексія Васильовича – голову селянсько (фермерського) господарства «Агра»  с. Заліське Тальнівського району Черкаської області;

Довгошию Валерія Григоровича – голову  селянського (фермерського) господарства «Світлана» с.Вишнопіль Тальнівського району Черкаської області;

Лисенка Руслана Миколайовича – голову спілки сільськогосподарських товаровиробників Тальнівського району, директора приватного сільськогосподарського підприємства «Зеленьківське» с.Зеленьків Тальнівського району Черкаської області;

Пересунько Лесю Миколаївну – начальника відділу врегулювання відносин власності, координації землеустрою та фінансового забезпечення управління агропромислового та економічного розвитку Тальнівської районної державної адміністрації;

Швеця Леоніда Петровича – директора приватного сільськогосподарського підприємства «Сяйво» с. Лоташеве Тальнівського району Черкаської області.

Почесними грамотами Тальнівської районної державної адміністрації та Тальнівської районної ради за багаторічну, сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу та з нагоди Дня працівників сільського господарства України нагороджено:

- Бевзенка Миколу Прокоповича – директора приватного підприємства   „БМ Благодатне“  с. Романівка;

- Стеценка Ігоря Володимировича – голову правління сільськогосподарського виробничого кооперативу „Веселий Кут“ с.Веселий Кут;

- Слінковенка Ігоря Дмитровича – директора товариства з обмеженою відповідальністю Поташ Агрос. Поташ;

- Тульчинського Сергія Борисовича – голову селянського (фермерського) господарства Дружбас. Павлівка Перша;

- Греська Василя Семеновича – голову селянського (фермерського) господарства Тікич с. Гордашівка;

- Мельниченка Сергія Васильовича – голову фермерського господарства Фортуна с. Веселий Кут;

- Ковальова Анатолія Костянтиновича – голову селянського (фермерського) господарства Агрос. Лащова;

- Крижанівського Миколу Миколайовича - голову фермерського господарства Крижанівське“ с. Гордашівка.

З давніх – давен Україна славилася добрими та працьовитими людьми. Завдяки золотим рукам та мудрості аграріїв живе наша українська нива.

За доброю традицією ветеранів-хліборобів було пошановано запашними короваями.

Хай щасливою буде ваша дорога, хлібодари!

Пам’ятаймо ж, якого ми роду не забуваймо своє коріння, що проросло на цій землі!