Голова ОДА вручив обласному перинатальному центру сертифікат на пересувний рентген-апарат

Дата: 20.11.2019 16:40

17 листопада у світі відзначають Міжнародний день передчасно народжених дітей

Щороку в області передчасно народжується 5% малюків. Лише цьогоріч - 277 дітей. Ця проблема недооцінена, тому весь світ привертає до неї увагу, щоб суспільство не залишало батьків наодинці із труднощами.

Життя та подальший розвиток таких немовлят залежить від догляду та високоякісної медичної допомоги, кваліфікованих медичних працівників.

Голова Черкаської ОДА Roman Bodnar відвідав сьогодні обласний перинатальний центр, поспілкувався із батьками передчасно народжених дітей, а також вручив сертифікат на пересувний рентген-апарат.