Народ мій є, Народ мій завжди буде…

Дата: 21.11.2019 16:20

З нагоди Дня Гідності та Свободи у Тальному відбулися урочиста хода та мітинг біля пам'ятника Героям Небесної Сотні.

У заходах взяли участь керівники району та міста, представники громадських організацій, студентська та учнівська молодь, небайдужі жителі району.

День Гідності та Свободи ми відзначаємо на вшанування патріотизму і мужності людей, як постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам'ять усіх патріотів, які віддали життя за майбутнє України.

До пам'ятника Героям Небесної Сотні було покладено квіти.

Події Революції Гідності – важкий іспит для України. Він продовжується й донині. Віримо у свої сили, віримо у правду, віримо у майбутнє!

Народ мій є,

Народ мій завжди буде,

Ніхто не переможе мій народ!