Народ мій є, Народ мій завжди буде…

Дата: 21.11.2019 16:20

Фото без описуЗ нагоди Дня Гідності та Свободи у Тальному відбулися урочиста хода та мітинг біля пам'ятника Героям Небесної Сотні.

У заходах взяли участь керівники району та міста, представники громадських організацій, студентська та учнівська молодь, небайдужі жителі району.

День Гідності та Свободи ми відзначаємо на вшанування патріотизму і мужності людей, як постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам'ять усіх патріотів, які віддали життя за майбутнє України.

До пам'ятника Героям Небесної Сотні було покладено квіти.

Фото без описуПодії Революції Гідності – важкий іспит для України. Він продовжується й донині. Віримо у свої сили, віримо у правду, віримо у майбутнє!

Народ мій є,

Народ мій завжди буде,

Ніхто не переможе мій народ!