23 листопада – День пам’яті жертв голодомору

Дата: 23.11.2019 08:00

Шановні тальнівці!

День пам’яті жертв голодомору - день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів наших співвітчизників. Голодомор забрав тисячі й тисячі життів українців, став масштабною національною трагедією.

Голодомор –  глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців, і сучасне покоління.

Розбудовуючи власну державу, ми маємо пам’ятати про кожну історичну віху – сумну і радісну, вчитися на помилках, робити все можливе, аби подібне горе не повторилося.

Схилімо голови в глибокій жалобі і запалімо свічі пам’яті за тими, хто загинув голодною смерттю. Збережімо мир та суспільну злагоду в соборній незалежній Україні.

Заступник голови  райдержадміністрації  Тетяна Півторак

Голова  районної ради Валентина Любомська