„Мир над Україною“

Дата: 06.12.2019 16:33

Фото без описуУрочисті заходи з нагоди Дня волонтера та Збройних Сил України розпочалися покладанням квітів до пам'ятника Героям Небесної Сотні.

А потім під хвилюючу мелодію тальнівчани зустрічали своїх захисників та волонтерів у залі районного будинку культури.

На заходи завітали ті, кому болить за рідний край, хто вболіває серцем і вчинками за Батьківщину.

Серед запрошених - мужні захисники, ті, що пройшли пекло війни, сміливі солдати-тальнівчани. Рідні героїв, що навік вкарбували свої імена у людській пам’яті, відстоюючи мир. Представники багатьох громадських організацій, які завжди активні і відгукуються на всі суспільні проблеми із життя району. Волонтери, чиє покликання – нести милосердя.

Фото без описуВ урочистостях взяли участь керівники району та міста. Подякували усім, хто присвятив своє життя волонтерству та захисту Батьківщини. Провели почесну місію нагородження:

Почесною грамотою Черкаської обласної ради нагороджено

за вагомий особистий внесок у підтримку української армії, благодійну і волонтерську діяльність з надання гуманітарної допомоги учасникам антитерористичної операції та операції Об'єднаних сил на Сході України та з нагоди Міжнародного дня волонтера

МЕЛЬНИК Валентину Михайлівну – члена громадської організації «Майдан», депутата Тальнівської районної ради.

Почесними грамотамиТальнівської районної державної адміністрації і районної ради були нагороджені за сумлінну працю, бездоганне виконання службових обов ’язків та з нагоди Дня Збройних Сил України:

КОВАЛЬ Катерина Вікторівна - головний спеціаліст відділення військового обліку та бронювання сержантів та солдатів запасу Тальнівського військового комісаріату, державний службовець;

ПАНОВА Наталія Володимирівна – головний спеціаліст мобілізаційного відділення Тальнівського військового комісаріату, державний службовець;

ПОЛЬОВА Олена Степанівна – головний спеціаліст відділення комплектування Тальнівського військового комісаріату, державний службовець.

Почесними грамотами Тальнівської районної державної адміністрації і районної ради за активну громадсько- політичну позицію, значний особистий внесок у підтримку української армії, участь у наданні допомоги учасникам антитерористичної операції та з нагоди Міжнародного дня волонтерів та Дня Збройних Сил України були відзначені:

БУГА ТетянаВікторівна - член громадської організації «Об’єднання бойових побратимів та волонтерів», учасника волонтерського руху Тальнівського району;

ТАНЦЮРА Валентина Миколаївна - член громадської організації «Об’єднання бойових побратимів та волонтерів», учасника волонтерського руху Тальнівського району;

ШВЕЦЬ Володимир Григорович – член громадської організації «Об’єднання бойових побратимів та волонтерів», учасника волонтерського руху Тальнівського району;

ЯРОВИЙ Олександр Петрович - член громадської організації «Об’єднання бойових побратимів та волонтерів», учасника волонтерського рухуТальнівського району;

ВОЛОЩУК Станіслав Володимирович – член громадської організації «Військово-патріотичний клуб «Гайдамаки»;

РЯБИЙ Юрій Дмитрович - член громадської організації «Військово-патріотичний клуб «Гайдамаки».

Оголошено ПодякиТальнівської районної державної адміністрації і районної ради за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху в Тальнівському районі, підтримці бійців Збройних Сил України та ветеранів АТО/ООС волонтерам, громадським діячам ШЕВЧЕНКУ Роману Михайловичу та ШАНДИБІ Петру Михайловичу.

Цей захід більше нагадував дружню зустріч тих, чиї життя поєднані однією метою, одним болем, однією мрією – жити щасливо у вільній Україні. Це була зустріч побратимів і друзів, які висловлювали одні одним щиру вдячність і підтримку.

Присутні вшанували хвилиною мовчання героїв, що віддали свої життя за Батьківщину, та волонтерів, які відійшли у вічність.

Завершувалися заходи символічною піснею „Мир над Україною“, що линула над залом як молитва про завтрашній день.

Спасибі всім, хто прийшов цього дня до зали на урочистості, які поєднали у собі і сум, і гордість, вдячність і пошанування, героїзм і надію…