День вшанування: Чорнобильська трагедія

Дата: 13.12.2019 12:22

Фото без опису14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Напередодні у нашому місті Тальному, біля пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії, відбулися заходи за участю керівників району та міста, голови районної громадської організації «Союз Чорнобиль» Миколи Савчука, ліквідаторів та небайдужих людей. Присутні вшанували пам'ять Фото без описузагиблих та померлих учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС хвилиною мовчання та поклали до підніжжя пам’ятника вінки і квіти.

Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС та завжди повинні пам’ятати імена героїв, які закрили собою світ від атомного лиха, задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь.