19 грудня – День адвокатури

Дата: 17.12.2019 14:11

Шановні адвокати!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем адвокатури. Адвокат з огляду на умови своєї діяльності, безперечно, є служителем і творцем права. Це та особливість, що незмінно присутня в діяльності адвоката в усі часи, що передається з покоління в покоління та зміцнює віру в силу права і зміцнює усвідомлення суспільної місії адвокатури. Діяльність адвокатури є важливим показником гуманності, демократії і прогресу в державі.

Щиро дякуємо Вам за відданість своїй справі та за розуміння важливості завдань, що стоять перед Вами.

Зичимо Вам міцного здоровя, щастя, благополуччя, витримки та завзяття, мудрості, мирного неба над головою, родинного щастя і нових перемог у відстоюванні справедливості.

Півторак Т.О.,  заступник голови райдержадміністрації

Любомська В.О.,  голова районної ради