З нагоди 29-ої річниці створення Державної служби зайнятості!

Дата: 21.12.2019 09:08

Фото без описуШановні друзі, колеги та однодумці!

Щороку 21 грудня Державна служба зайнятості України відзначає річницю створення. Шлях, який пройшла служба досить складний і трудомісткий, адже за період своєї діяльність служба пройшла шлях від простої реєстрації та виплати соціальної допомоги до індивідуального підходу у задоволенні потреб кожного клієнта служби зайнятості та максимального їх вирішення у відповідності з вимогами ринку праці.

З нагоди 29-ої річниці створення Державної служби зайнятості колектив Тальнівської районної філії бажає всім працівникам та ветеранам, соціальним партнерам, роботодавцям, шукачам роботи та іншим клієнтам служби зайнятості миру, родинного благополуччя, достатку. Нехай Вам щастить на добро, злагоду та міцне здоров’я!!!