24 грудня – День працівників архівних установ

Дата: 21.12.2019 09:41

Фото без описуШановні працівники архівних установ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників архівних установ.

Архівні матеріали – це документальна скарбниця кожного народу, що накопичує людство віками, це історія кожного громадянина та епохи загалом.

Ви, працівники архівних установ, виконуєте важливу місію – бережете історичну пам’ять, збираєте та задокументовуєте факти сьогодення. Завдяки щоденній наполегливій праці теперішнє та прийдешні покоління матимуть змогу доторкнутись до сторінок нашої історії.

Щиро вітаємо Вас та бажаємо творчої енергії, вдалих пошуків, цікавих знахідок, нових успіхів у досягненні Вашої високої професійної мети. Міцного здоров’я, благополуччя, затишку і миру  Вам та Вашим родинам.

Півторак Т.О.,  заступник голови райдержадміністрації

Любомська В.О.,  голова районної ради