25 грудня – Різдво Христове

Дата: 21.12.2019 09:54

Фото без описуШановні земляки!

Щороку 25 грудня західні християни-католики святкують світле та радісне свято – Різдво Христове.

Це свято пробуджує найсвітліші почуття і помисли, об'єднує нас навколо ідеалів добра, любові та милосердя, дає надію на щасливе майбутнє. Сьогодні у славну ніч народження Христа на небі світить ясна зоря.

Тож, вітаємо всіх католиків з цим величним святом. Нехай Різдво принесе Вам здоров'я, мир, нехай в душах оселяться добро, світло любові та сердечне тепло. Нехай здоров'я й кохання наповнять кожен дім!

З сердечною теплотою бажаємо добра і благополуччя, злагоди і любові Вашим родинам! Нехай збудуться найзаповітніші мрії

Зичимо міцного здоров'я, достатку, добрих і вірних друзів на життєвій дорозі!

Гарних Вам і радісних різдвяних свят!

Півторак Т.О.,  заступник голови райдержадміністрації

Любомська В.О.,  голова районної ради