A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська Районна Державна Адміністрація

В області взялися за розробку проекту Регіонального плану управління відходами

Дата: 23.12.2019 10:25
Кількість переглядів: 382

В області взялися за розробку проекту Регіонального плану управління відходами

Фото без опису

На засіданні робочої групи в облдержадміністрації напрацювали алгоритм дій з розробки Регіонального плану управління відходами до 2030 року. У ході обговорення заступник очільника області Юрій Безщасний  відзначив, що це питання входить в коло стратегічних цілей області та поділу території області на кластери, враховуючи кожний населений пункт.

Впровадження комплексної системи поводження з відходами в області дозволить зменшити обсяг захоронення відходів до 30%, збільшити обсяг утилізації відходів до 50 % та впровадити роздільне збирання відходів у всіх населених пунктах регіону.

На засіданні робочої групи свої проекти представили «Центр з сортування та комплексної переробки і утилізації твердих побутових відходів у с. Червона Слобода Черкаського району» та «Перспективний план розміщення на території Черкаської області перевантажувальних станцій  при утилізації твердих побутових відходів».

За результатами засідання, запропонували утворити фокусні групи за напрямками відходів (муніципальні, сільськогосподарчі, медичні та інші види відходів) із залученням до їх роботи представників органів влади на місцях та, за згодою, підприємств, установ, організацій, громадських об?єднань та інших заінтересованих сторін.

Висновки, одержані внаслідок проведеного аналізу нинішньої ситуації, визначать внутрішні сильні та слабкі сторони, зовнішні можливості та загрози, а таакож допоможе виявити найбільш важливі факторів, які мають значення для розвитку регіональної системи управління відходами до 2030 року.

Нагадаємо, на виконання розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 № 117-р регіональні плани розробляють у дворічний строк за погодженням із Міністерством енергетики та захисту довкілля України та Міністерством розвитку громад та територій відповідно до їх компетенції.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування