Засідання конкурсного комітету районної державної адміністрації з підготовки та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Тальнівського району

Дата: 28.12.2019 11:03

Під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Півторак 28 грудня 2019 року відбулось засідання конкурсного комітету районної державної адміністрації з підготовки та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Тальнівського району.

Конкурс проводився відповідно до статті 43 Закону України „Про автомобільний транспорт“ та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081 (зі змінами та доповненнями).

Районною державною адміністрацією на офіційному веб-сайті та в районній газеті  „Тальнівщина“ 28.11.2019 року № 45 було розміщено оголошення про конкурс на право здійснення перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування.

Об’єктами конкурсу є маршрути:

№ об'єкта  конкурсу

№ рейсу

Назва маршруту

Тальне – Поташ

(АС Тальне, с.Мошурів, с.Поташ)

Тальне – Лісове

(АС Тальне, с.Гордашівка, с.Лащова, с.Веселий Кут, с.Шаулиха, с.Лісове)

Тальне – Папужинці

(АС Тальне, с.Гордашівка, с.Лащова, с.Веселий  Кут, с.Папужинці)

Тальне – Колодисте

(АС Тальне, с.Здобуток , с.Глибочок, с.Колодисте)

Тальне – Піщана

(АС Тальне, с. Здобуток , с. Корсунка, с. Криві  Коліна,  с. Лоташеве,         с. Піщана)

Тальне – Заліське

(АС Тальне, с. Соколівочка, с. Кобринова Гребля , с. Гуляйка, с.Кобриново, с.Заліське)

Тальне – Вишнопіль

(АС  Тальне, с.Майданецьке, с.Зеленьків, с.Вишнопіль)

Тальне– Чеснопіль

(АС Тальне, с. Здобуток, с.Корсунка , с. Павлівка  1, с. Криві  Коліна, с.Добрянка, с.Чеснопіль)

Тальне – Павлівка 2

(АС Тальне, с.Соколівочка,с.Кобринова Гребля, с.Антонівка, с.Онопріївка, с.Павлівка 2, с.Кобиляки)

Тальне  –  Романівка

(АС  Тальне, с. Мошурів,   с. Шалаське,  с. Романівка)

Заяву на участь у конкурсі подав один перевізник – ПрАТ „Тальнівське АТП 17137“.

Документи для участі у конкурсі на право здійснення перевезення пасажирів перевізником-претендентом ПрАТ „Тальнівське АТП 17137“ були підготовлені відповідно до вимог статей 45 і 46 Закону України „Про автомобільний транспорт“ та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081.

28 грудня 2019 року за результатами засідання конкурсного комітету ПрАТ „Тальнівське АТП 17137“ визнано переможцем конкурсу, з яким буде укладено договора на обслуговування наступних маршрутів:

№ рейсу

Назва маршруту

Тальне – Поташ

(АС Тальне, с.Мошурів, с.Поташ)

Тальне – Лісове

(АС Тальне, с.Гордашівка, с.Лащова, с.Веселий Кут, с.Шаулиха, с.Лісове)

Тальне – Папужинці

(АС Тальне, с.Гордашівка, с.Лащова, с.Веселий  Кут, с.Папужинці)

Тальне – Колодисте

(АС Тальне, с.Здобуток , с.Глибочок, с.Колодисте)

Тальне – Піщана