Про зміну реквізитів рахунків для зарахування надходжень до бюджетів

Дата: 11.01.2020 10:11

Фото без описуУДКСУ у Тальнівському районі Черкаської області звертає увагу, що

з 01.01.2020 року набирає чинності наказ Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203  «Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі», зареєстрований в Міністерстві юстиції від 25.01.2014 за № 161/24938.

У зв’язку з зазначеним та з метою переходу на нову автоматизовану систему бухгалтерського обліку казначейського виконання державного та місцевих бюджетів за доходами та іншими надходженнями змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів.

Бюджетні рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів вступають в дію з 03.01.2020 року.

Враховуючи зазначене УДКСУ у Тальнівському районі Черкаської області надає інформаційні джерела де розміщені реквізити  рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів, які відкриті відповідно до вимог наказу Державної казначейської служби України від 28.11.2019 № 336 «Про затвердження Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету ( зі змінами):

РЕКВІЗИТИ НОВИХ РАХУНКІВ РОЗТАШОВАНІ НА ВЕБ-СТОРІНЦІ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ  (www.treasury.gov.ua)

Рубрика "Реквізити доходних рахунків"