A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська Районна Державна Адміністрація

В області розпочали реєстрацію декларацій про відходи за 2019 рік

Дата: 03.01.2020 08:11
Кількість переглядів: 531

В області розпочали реєстрацію декларацій про відходи за 2019 рік

 

Фото без описуІз 1 січня цього року стартував процес прийому та реєстрації декларацій про відходи за 2019 рік, зазначають в Управлінні  екології та природних ресурсів Черкаської ОДА.

Для обліку обсягів утворення, оброблення, знешкодження, утилізації та видалення відходів передбачили щорічне подання декларації про відходи. Такий процес установлений згідно зі статтею 17 ЗУ «Про відходи», постановою КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження Порядку подання декларацій про відходи».

– Відтак суб’єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів становить від 50 до 1000 умовних одиниць, зобов’язані щороку подавати декларацію про відходи за формою та в порядку, встановленими Урядом, – пояснює керівниця Управління Олена Звягінцева.

Нагадаємо, декларацію подають один раз на рік одночасно в паперовій та електронній формах до центру надання адміністративних послуг, який передає її відповідно до обласної державної адміністрації (дозвільного органу), або через електронну систему здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами Міністерства енергетики та захисту довкілля, до 20 лютого року, що настає за звітним. 

Додамо також, якщо суб’єкт господарювання має в складі філії або інші відокремлені підрозділи без статусу юридичної особи, які провадять свою діяльність в різних регіонах (у межах певної адміністративно-територіальної одиниці) України, такий суб’єкт господарювання подає декларацію за місцем провадження діяльності філією або іншим відокремленим підрозділом.

Аби запобігти порушенню чинного законодавства, пропонують суб’єктам господарювання ознайомитись із зазначеним порядком та дотримуватись його вимог.

Подати декларацію про відходи можна онлайн за покликанням: eeco.gov.ua або в паперовій формі до Управління надання адміністративних послуг Департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради за адресою: м. Черкаси, вул. Благовісна, 170.

Більш детальну інформацію можна отримати у відділі атмосферного повітря, поводження з відходами, природоохоронних програм та моніторингу Управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації за тел.: 63-09-78


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування