До уваги керівників підприємств, установ, організацій!!!

Дата: 10.01.2020 12:08

На виконання статті 14 Закону України „Про зайнятість населення”, за умови чисельності   штатних працівників від 8 осіб, Вам необхідно до  1 лютого 2020 року подати до Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості  Інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2019 рік.

Квота у розмірі 5 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників вираховується за попередній 2018 календарний рік .

Середньооблікова чисельність штатних працівників розраховується відповідно до Інструкції зі статистики кількості працівників, затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 28 вересня 2005 року N 286, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 30 листопада 2005 року за N 1442/11722, у частині визначення показника середньооблікової кількості штатних працівників.

Додаткова інформація за телефоном – 3-04-80 (відділ взаємодії з роботодавцями  Тальнівської районної філії).