A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська Районна Державна Адміністрація

Про методику рекрутингу в системі зайнятості населення

Дата: 17.01.2020 09:39
Кількість переглядів: 605

Це один із тих напрямків, який варто розвивати, – В’ячеслав Швець про методику рекрутингу в системі зайнятості населення

 

Ось вже рік як у Черкаському міському центрі зайнятості працює відділ рекрутингу. Доки – лише в обласному центрі. Рекрутинг – такий процес підбору фахівців, що дає змогу якнайшвидше задовольнити потреби роботодавців у кадрах, а тих, хто шукає роботу, знайти її. Директорка міського ЦЗ Оксана Щербак та її колега начальниця відділу рекрутингу Надія Кіндик розповіли про те, як працює відділ, першому заступнику голови ОДА В’ячеславу Швецю. Він відвідав міський та обласний центри зайнятості, аби детальніше ознайомитися із загальною системою роботи.

Методика рекрутингу, на переконання першого заступника, є досить ефективною:

– Переконаний, це той напрямок у системі зайнятості, який варто в подальшому розвивати, зокрема й на базі місцевих філій в районах. Адже він дає змогу максимально швидко допомогти як роботодавцям, так і самим пошукачам роботи на ринку праці.

Зауважимо, фахівці відділу рекрутингу складають тексти оголошень про вакансії, розміщують інформацію на інтернет-ресурсах. Водночас аналізують професійні якості кандидатів, проводять попередні співбесіди, презентують кандидатів роботодавцю. Працюють з безробітними, які перебувають не лише на обліку служби зайнятості, а й тими, що шукають роботу через інші ресурси.

За словами Надії Кіндик, на сьогодні вже створена база з понад 800 резюме та анкет, які постійно опрацьовують та доповнюють. І завдяки методиці рекрутингу впродовж останнього року вдалося працевлаштувати 456 осіб.

Центр проводить різноманітні зустрічі, семінари й тренінги, у результаті чого вдається укомплектувати підприємства чи установи кваліфікованими працівниками.

Фахівці відділу рекрутингу розробили та впровадили інтерактивну карту вакансій з використанням «Google maps». Також, використовуючи новітні технології, клієнти можуть ознайомитися з діяльністю відділу завдяки терміналу, що розміщений у приміщенні. Така комп’ютерна програма є сучасним інструментом розповсюдження інформації.

А ще в центрі працює «Офіс роботодавця». ТОВ «Роботіка кабель» став першим роботодавцем «офісу», який активно здійснює пошук персоналу при підтримці відділу рекрутингу та працівників Центру. У подальшому до цього процесу планують долучати все більше роботодавців.

Між тим, В’ячеслав Павлович відвідав також обласний центр зайнятості та провів робочу нараду за участі  директора установи Григорія Дендемарченка та працівників структурних підрозділів Центру. Говорили про функціонування системи кар’єрного радника, інституту консультанту роботодавця, також про працевлаштування людей з інвалідністю, людей поважного віку, компенсаційні виплати та ін.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування