A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська Районна Державна Адміністрація

Олексій Гончарук: Маємо всі передумови для економічного зростання в наступні кілька років

Дата: 21.01.2020 15:23
Кількість переглядів: 257

Олексій Гончарук: Маємо всі передумови для економічного зростання в наступні кілька років

Зараз Україна має всі передумови для економічного зростання в наступні декілька років. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук на презентації Стратегії розвитку фінансового сектору до 2025 року. Документ затвердили Національний банк України, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Міністерство фінансів України та Фонд гарантування вкладів фізичних осіб. 

«Підписано важливий документ, який передбачає розвиток фінансового сектору за п’ятьма основними напрямами.  В України зараз є все для того, щоб стрімко зростати наступні декілька років. Тенденції, які ми сьогодні спостерігаємо – це і збільшення золотовалютних резервів, і рекордне зниження інфляції – означає, що нашій країні починають вірити», - підкреслив Олексій Гончарук.

Він також зазначив Уряд і Національний банк є надійними партнерами.

«Уряд і НБУ мають спільні пріоритети: економіці треба максимально швидко дати доступ до дешевих ресурсів і зменшити ризики для фінансових установ», - зазначив Олексій Гончарук.

За його словами, дешеві кредити потрібні українцям вже зараз, тож з 1 лютого буде запущено програму дешевих кредитів для малого підприємництва під 5%, 7% і 9%, анонсовану раніше Президентом.

«Також ми очікуємо, що в цьому році буде значно зменшена вартість кредитних ресурсів і для іпотеки. Наша мета — 11-12% у гривні», - повідомив Глава Уряду і додав, що ще одним важливим пріоритетом є доступність фінансових послуг.

«Ми добре розуміємо, що робити. У нас є план. Ми готові до складних викликів, які очікують нас наступні кілька років», - зауважив Прем’єр-міністр. 

Детальніше: https://bit.ly/30q1vMM


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування