ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства

Дата: 21.01.2020 15:38

ОГОЛОШЕННЯ

Фото без описупро проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка (далі – конкурс) за рахунок коштів обласного бюджету у 2020 році

Конкурс проводиться з метою створення сприятливих умов для розвитку інститутів громадянського суспільства в області, забезпечення прозорості та ефективного використання бюджетних коштів, передбачених обласною програмою розвитку громадянського суспільства на період до 2020 року, затвердженої рішенням Черкаської обласної ради від 24.05.2015 № 39-3/VI (зі змінами).

Конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 (зі змінами).

Обласний рівень виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) – провадження проектної діяльності у більш як половині районів області (міст, селищ та сіл у районі) та/або забезпечення участі у такій діяльності осіб з більш як половини районів області (міст, селищ та сіл у районі).

УМОВИ ТА ВИМОГИ КОНКУРСУ

СКЛАД КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ

ФОРМА Заяви

про участь у конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства