ВІТАЄМО ІМЕНИННИКІВ ЛЮТОГО!

Дата: 29.02.2020 16:47

Тальнівська районна державна адміністрація,

депутатський корпус та виконавчий апарат Тальнівської районної  ради щиро вітають:

01.02.1970 - Данилюка Василя Миколайовича - депутата Тальнівської районної ради.

03.02.1970 - Кузьменко Наталію Миколаївну - секретаря Шаулиської сільської ради.

14.02.1960 - Кригер Галину Василівну - колишню голову районної організації Товариства Червоного Хреста.

17.02.1965 - Басок Олену Володимирівну - головного бухгалтера виконавчого апарату Тальнівської районної ради.

22.02.1960 - Івченко Раїсу Василівну - депутата Тальнівської міської ради.

24.02.1945 - Нещадима Никифора Никифоровича  - голову СФГ «Марія» с.Шаулиха.

25.02.1970 - Лисаченко Олену Василівну- директора Папужинського навчально-виховного комплексу «дошкільний     навчальний заклад -загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

27.02.1975 - Нещадима  Олександра  Никифоровича - директора ТОВ «Земельно-кадастрове бюро»

Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання.

Миру, злагоди, шани, любові та достатку у Вашому домі!

Голова райдержадміністрації  Олександр Цимбал

Голова районної ради Валентина Любомська