За січень 2020 року  від Черкаської області бюджетів всіх рівнів надійшло 1 млрд. гривень  податків

Дата: 11.02.2020 10:11

Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Дмитро Таран платники податків Черкащини за січень 2020 року сплатили до бюджетів всіх рівнів 1 млрд. грн. податків, зборів, платежів, це більше на 102 млн. грн., ніж за січень 2019 року.

до Державного бюджету України становить 453 млн. гривень. (+48 млн. грн. порівняно з показником січня 2019 року).

- словами Дмитра Тарана, місцеві бюджети Черкаської області отримали 571 млн. гривень. У порівнянні з січнем 2019 року надходження більші на 54 млн. гривень.

- надійшло 321 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, 145 млн. грн. єдиного податку, 64 млн. грн. земельного податку, орендної плати за землю та 19 млн. грн. акцизного податку.

- перераховані і одразу спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат 422 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (+40 млн. грн. порівняно з показником січня 2019 року).

- управління ДПС у Черкаській області дякує платникам за сумлінне виконання зобов’язань.