A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська Районна Державна Адміністрація

На Черкащині вперше відбудеться з’їзд кардіохірургів України 

Дата: 17.02.2020 09:14
Кількість переглядів: 323

На Черкащині вперше відбудеться з’їзд кардіохірургів України 

Автор    Фото без опису

Уперше на Черкащині в травні відбудеться з’їзд кардіохірургів України. Про це повідомив під час робочого візиту директор Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова Василь Лазоришинець.

– Приємно, що саме Черкащину цьогоріч обрали для проведення всеукраїнського з‘їзду кардіохірургів. Наша область дійсно займає лідируючі позиції у цій сфері завдяки спільним зусиллям фахових медиків та ефективному управлінню, – зауважив голова Черкаської ОДА Роман Боднар.

За словами Василя Лазоришинця, цьогоріч на XXVII з‘їзді кардіохіргів очікують більше 300 учасників із усієї України. Спільно із головою обласної ради Анатолієм Підгорним, головною лікаркою обласного кардіоцентру Світланою Журбою та головним позаштатним кардіохуроргом Управління охорони здоров‘я Черкаської ОДА Олегом Журбою обговорили деталі організації та проведення з‘їзду.

ДОВІДКОВО:

Черкаський обласний кардіологічний центр є головним закладом охорони здоров’я області, який надає медичну допомогу при гострому інфаркті міокарда. У Черкаський обласний кардіологічний центр транспортують хворих з усіх міст та районів області в перші 24 години від початку інфаркту міокарду в радіусі 60-100 км на первинні коронарні втручання, в радіусі більше 100 км – на вторинні коронарні втручання після проведення тромболітичної терапії. Протягом останніх 5 років у Всеукраїнському реєстрі  шкірних коронарних втручань (без пошкодження шкіри, через великі судини) Черкаський обласний кардіологічний центр займає лідируючі місця. У 2019 році летальність у закладі при гострому коронарному синдромі становить 5,7%, при середньому по Україні – 14,5%.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування