Захисників Дебальцевського плацдарму вшанують на Черкащині

Дата: 18.02.2020 09:18

Захисників Дебальцевського плацдарму вшанують на Черкащині

Автор

18 лютого в обласному центрі відбудуться заходи до Дня пам’яті захисників Дебальцевського плацдарму.

О 10.00 відбудеться церемонія покладання квітів до пам’ятника “Борцям за волю України”(перехрестя вулиць Хрещатик та Святотроїцької). Потому – молебень у Свято-Троїцькому кафедральному соборі.

11.00 год. – урочисті заходи та показ фільму “Наші котики” у Комунальному закладі “Черкаський обласний краєзнавчий музей” Черкаської обласної ради.

За даними Міноборони, під час бойових дій в районі Дебальцевого з 15 січня до 18 лютого 2015 року загинули 110 військовослужбовців, 270 були поранені, 7 взяті у полон і 18 зникли безвісти. Близько 30% техніки були знищені противником. Після тривалої оборони Дебальцеве 20 лютого 2015 року українські військові повністю вийшли з міста, при цьому дані про загиблих у результаті операції з різних джерел відрізнялися.