Голова Нацполіції представив нового керівника черкаських поліцейських

Дата: 19.02.2020 08:36

Голова Нацполіції представив нового керівника черкаських поліцейських

Поліцію Черкащини очолив Михайло Куратченко. Представлення відбулося сьогодні, 18 лютого. Голова Нацполіції Ігор Клименко наголосив, що визначним фактором у роботі поліції є довіра громадян.

«Ваша робота буде оцінена виключно людьми, громадянами України. Рівень довіри залежить від кожного окремого співробітника поліції, від його сумлінного і якісного виконання завдань та захисту громадян. Також від того, як ми будемо виглядати в очах людей, від оцінки ефективності роботи поліцейських — буде залежати співпраця з місцевими органами влади та об’єднаними територіальними громадами», – акцентував Ігор Клименко.

Глава Нацполіції подякував за роботу Валерію Лютому, який протягом трьох років очолював поліцію Черкаської області.

Під час виступу новий керівник Поліції Черкаської області Михайло Куратченко подякував за довіру та наголосив, що усвідомлює високу відповідальність покладених на нього обов’язків.