Турнір пам’яті

Дата: 19.02.2020 16:55

Фото без описуЩороку, у лютневі дні, у селі Веселий Кут проходить турнір, присвячений пам’яті Героя Радянського Союзу, уродженця села В.М. Крота.

Жителі села з повагою та шаною згадують свого славного земляка. Віддаючи йому данину пам’яті, організовують спортивні змагання, щиро приймають гостей та охоче беруть участь у турнірі.

Змагання, як завжди, проходили у напруженій, по-доброму азартній та чесній боротьбі. Спортсмени району мали змогу проявити себе в інтелектуальній грі в шахи, шашки, продемонструвати вправність, міць та наполегливість у волейболі

Турнір  відбувся за підтримки Тальнівської райдержадміністрації та Веселокутської сільської ради.

За інформацією сектору культури, молоді

та спорту райдержадміністрації