Стартувала районна спартакіада державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

Дата: 24.02.2020 15:31

21 лютого 2020 року стартувала районна спартакіада державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Цього дня відбулися змагання з шашок. Активну участь у змаганнях взяли працівники районної державної адміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, виконавчого апарату районної та міської рад.  Змагання проходили у двох категоріях: «Чоловіки» та «Жінки», переможцями в яких стали:
«Чоловіки»:
У першу трійку з однаковою кількістю очок увійшли – Карпук Віталій Петрович (районна рада), Піддубний Євгеній Юрійович (міська рада), Сноз Олег Андрійович (міська рада), між якими буде проведено додатковий турнір.
«Жінки»
:
І місце – Любомська Валентина Олександрівна (районна рада)
ІІ місце – Сивуненко Ніна Василівна (управління соціального захисту населення райдержадміністрації)
ІІІ місце – Борзенкова Оксана Василівна (міськрайонний центр надання адміністративних послуг)