Районна спартакіада державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування: змагання з шахів

Дата: 02.03.2020 12:03

Фото без опису28 лютого 2020 року у рамках районної спартакіади державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування відбулися змагання з шахів. Активну участь у змаганнях взяли працівники районної державної адміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, виконавчого апарату районної та міської рад.  Змагання проходили у двох категоріях: Чоловіки та  „Жінки, переможцями в яких стали:

Фото без описуЧоловіки“:
І місце – Ігор Кибаленко (управління соціального захисту населення райдержадміністрації);

ІІ місце – Віталій Карпук (районна рада);

ІІІ місце – Євгеній Піддубний (міська рада)

„Жінки“:
І місце – Ніна Сивуненко (управління соціального захисту населення райдержадміністрації);
ІІ місце – Інна Оратівська (управління соціального захисту населення райдержадміністрації);
ІІІ місце – Алла Козяр (управління соціального захисту населення райдержадміністрації).

Вітаємо переможців та бажаємо усім учасникам натхнення у подальшій боротьбі, адже Спартакіада триває. П'ятого березня проходитимуть змагання з тенісу.