Неприбуткові організації: нагадування про терміни подання  звіту та річної фінансової  звітності

Дата: 03.03.2020 11:56

Головне управління ДПС у Черкаській області нагадує неприбутковим підприємствам, установам, організаціям що 2 березня 2020 року є граничним терміном подання звіту за 2019 рік. Звертаємо увагу, що неприбуткові організації, подають Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за 2019 рік до контролюючого органу за місцем реєстрації за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 17.06.2016 №553.

Так, звіт передбачає заповнення дати та номер рішення про включення неприбуткової організації до Реєстру неприбуткових установ та організацій з зазначенням ознаки неприбутковості організацій.

Слід зазначити, що відповідно до п. 46.2 ст. 46  Податкового кодексу України, неприбуткові підприємства, установи та організації разом зі звітом обов’язково подають до контролюючих органів річну фінансову звітність, яка має статус додатка до звіту.

Посилання на Наказ Міністерства фінансів України  №553 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0932-16