Підготовка до весняно-польових робіт у розпалі!!!

Дата: 05.03.2020 12:07

Цьогорічна зима видалась аномально теплою з нерівномірним розподіленням опадів по території області та вітряною погодою. Що в свою чергу сприяло пришвидшеному початку весняно-польових робіт, які нині – в самому розпалі.

Так, протягом лютого 2020 року за направленням Тальнівської районної філії Черкаського ОЦЗ на базі Державного професійно-технічного навчального закладу Черкаського навчального центру Міністерства аграрної політики та продовольства України, пройшли підвищення кваліфікації 37 осіб із числа зареєстрованих безробітних за навчальною програмою «Спеціальне навчання з питань безпечного виконання робіт з пестицидами і агрохімікатами та перевірки рівня знань осіб, діяльність яких пов’язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням і торгівлею пестицидами й агрохімікатами».

Всі слухачі, після закінчення навчання отримали посвідчення і будуть працевлаштовані згідно укладених договорів.

За інформацією Тальнівської філії обласного центру зайнятості